Witaj. Zarejestruj się i dołącz do magicznego i pełnego wrażeń świata Pokemon Black&White.

Pozdrawia S&M Company
Witaj. Zarejestruj się i dołącz do magicznego i pełnego wrażeń świata Pokemon Black&White.

Pozdrawia S&M Company
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

[Poradnik] Przelew

Go down 
AutorWiadomość
Bboy Misiek
Tutor
Tutor
Bboy Misiek

Liczba postów : 36
Reputacja : 21

[Poradnik] Przelew Empty
PisanieTemat: [Poradnik] Przelew   [Poradnik] Przelew Icon_minitimeSob Sty 14, 2012 2:29 pm

Witajcie w tym temacie chciałbym przybliżyć wszystkim jak wysłać pieniążki na Nasz server. Dlatego też pokaże wam screen z gotowym do wydrukowania/spisania druczkiem. Jako iż na naszym serverze będą występować 2 wpłaty tj.: dobrowolna (dla playerów i Game Masterów) i obowiązkowa ( dla Game Masterów), pokaże wam jak wypełnić obydwa druczki.
Najpierw dla playerów.
[Poradnik] Przelew 227druczek
jak widzicie dużo do tłumaczenia nie ma , bo wszystko widać.
wpisujemy następująco:
1. Nazwa odbiorcy:

Imię i nazwisko: Krzysztof Marciniec
2. Nazwa odbiorcy cd.

Tutaj zostawiamy pusto, jak widać na screenie.

3. Numer rachunku odbiory (tutaj wpisujemy 1 liczbę na 1 kratkę.
91 1020 1954 0000 7502 0121 1309

4.Kwota.
Wpisujemy ile chcemy dać na Nasz serwer( na poczcie przelanie kosztuje 2,50 zł, ale na banku ta usługa jest darmowa.)
10 zł (<--------- to jest przykładowa kwota)

5. Kwota słownie.
Dziesięć złotych (po wpisaniu kwoty należy wpisać jej odpowiednik słowny, np. 15zł= piętnaście złotych, itd.)

6.Nazwa zleceniodawcy.
Wpisujemy swoje imię i nazwisko.
Np. Jan Kowalski

7.Nazwa zleceniodawcy cd.
Tutaj wpisujemy PSsinnoh albo Black and white. Chodzi o to by Kamikaz rozpoznał przelew.(tylko nie piszcie np. To ja co wtedy gadaliśmy na gg)
jak wyżej: PSsinnoh albo Black i White.

8.Tytułem.
Tutaj Wy (gracze) wpisujecie swój nick (z forum/gry), numer konta, i numer gadu-gadu dla potwierdzenia.
np. Bboy Misiek, 1234567, 7654321.

9.Tytułem cd. zostawiamy puste.

Z tak wypełnionym Druczkiem idziemy do okienka,czekamy aż Pan/Pani na poczcie/banku przepisze wszystko i wypowie daną kwotę + opłatę za przelew ( w banku nie płacimy za przelew).

W wypełnieniu Druczka dla Game Masterów nie zmienia się nic oprócz tytułu.
[Poradnik] Przelew 227druczek

1. W okienku "tytułem" wpisujemy wpłata członkowska, a w reszcie okienek wpiujemy tak ja jest podane wyżej.
Wpłata członkowska.

Mam nadzieję, że ten mini poradnik wam pomógł w wypełnieniu druczka

Pozdrawiam, Bboy

[Poradnik] Przelew Statuetkaw
Powrót do góry Go down

[Poradnik] Przelew
Powrót do góry 
Strona 1 z 1